Veletrh FOR THERM přichystal pro návštěvníky informace o nových trendech ve vytápění

Volba způsobu vytápění rodinného domu či bytu je otázkou ekonomickou, ekologickou i legislativní. Informace o současných trendech ve vytápění se dozvědí návštěvníci na letošním, v pořadí již šestém, veletrhu FOR THERM zaměřeném na vytápění, alternativní zdroje energie a vzduchotechniku.

Spolu s více než stovkou expozic připravili organizátoři pro návštěvníky zajímavý doprovodný program. Přednášky o kondenzačních kotlech, rekuperaci, biomase, o tepelných čerpadlech, krbech a kamnech budou volně přístupné všem zájemcům. Kromě toho se mohou lidé na výstavišti dozvědět informace o energetických štítcích, které budou muset mít od konce letošního září všechna tepelná čerpadla.

Organizátoři přichystali seminář, na němž poradí návštěvníkům, jak zbytečně nepřijít o dotace na nový způsob vytápění, například, kvůli topenáři s neplatnou profesní kvalifikací.  Na letošním veletrhu vytápění, alternativních zdrojů energie a vzduchotechniky FOR THERM uvidí návštěvníci také soutěž mladých kamnářů, připravenou ve spolupráci s Cechem kamnářů České republiky.

Na ploše větší než 6 000 m2 představí své výrobky více než 130 českých i zahraničních vystavovatelů. Jedná se například o společnosti ABX, Acond, AC Heating, Atmos, Bosch Termotechnika ‒ Buderus, Dakon, Junkers, DZ Dražice, FV Plast, Haas+Sohn, Korado, Kovarson, Master Therm, NIBE, PZP Heating, Regulus, Revel, Romotop, Stiebel Eltron, Tepelná čerpadla AIT, Tepelná čerpadla IVT, Thermona, Vaillant, Zehnder a další.

Šestadvacátý ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, včetně současně probíhajících veletrhů FOR THERM, FOR WOOD, BAZÉNY, SAUNY & SPA a FOR WASTE & WATER, se uskuteční v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech od 15. do 19. září 2015.

Příspěvek byl publikován v rubrice Archiv článků a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>