Již v září se představí nové Bmw m2 Coupe

Na zářijovém autosalonu ve Frankfurtu se představí několik novinek a jednou z nich bude i BMW M2 Coupe. Oficiální představení veřejnosti vůz sice teprve čeká, nicméně již nyní na veřejnost prosáklo, na co se můžeme těšit.

Bwm m2 bude poměrně malé, ale výkonné kupé, které se bude prohánět na černých devatenáctipalcových kolech. Vůz bude poháněný dvakrát přeplňovaným řadovým šestiválcem N55 o objemu 3,0 litru. A bude mít hrdých 370 koňských sil s maximálním točivým momentem 465 newtonmetrů.

Pomocí funkce overboost bude krátkodobě možné zvýšit tuto hodnotu funkce o dalších 35 newtonmetrů.

Zrychlení z nuly na sto má být za méně než 4,4 sekundy a maximální rychlost bude již tradičně omezena na 250 km/h. Což našinci bude bohatě stačit, i kdyby se s ním měl prohánět po neomezených německých dálnicích.

Standardem bude šestistupňová manuální převodovka a za příplatek bude k dostání sedmistupňový dvouspojkový automat DCT.

Už si představujete, až si jen vyberete barvu a nového plechového mazlíčka si přivezete domů? Tak zbrzděte a na vaši oblíbenou barvu se raději moc netěšte, jejich výběr bude totiž velmi omezený. Vybrat budete moct z černé Sapphire, šedé Minerál, modré Long Beach a bílé Alpine.

Uvnitř vozu se můžeme těšit na černou kůži s modrým prošíváním.

Co ještě novinka nabídne? Na to si budeme muset počkat. Do té doby, nebo než na nový super vůz našetříme, nezbývá než si vylepšit našeho dosavadního mazlíčka třeba za pomocí online prodejce náhradních dílů www.automobilovedily24.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Archiv článků, Novinky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>