I vy můžete snížit náklady na vytápění!

Ti, kteří se v letním období rozhodnou zmodernizovat svůj topný systém instalací kondenzačního kotle nebo solárního systému, mají teď možnost získat za mimořádně atraktivní cenu balíkové sestavy.

V rámci akce jsou připravené sestavy kondenzačních plynových kotlů Vitodens 100-W se solárním systémem Vitosol 100-F nebo samostatný solární systém Vitosol 100-F.

Velmi zajímavým řešením jsou s ohledem na prostor kompaktní kondenzační kotle – závěsný Vitodens 222-W s integrovaným 46litrovým zásobníkem TV a také sestava stacionárního Vitodens 242-F s ohřevem TV solárním systémem Vitosol 200-F, resp. Vitosol 200-T. V případě, že se rozhodnete využívat bezplatnou energii slunce solárním systémem Viessmann, můžete navíc získat dotaci na solární kolektory ze státního dotačního programu SFŽP – Zelená úsporám ve výši 55 000,– Kč pro přípravu TV.
Sluneční kolektory Vitosol 100-F

Solární technika Viessmann představuje atraktivní doplněk každého topného systému. Pro ty, kteří se nechtějí pouštět do velkých investic jsme v rámci letní akce připravili mimořádně atraktivní sestavy solárních kolektorů Vitosol 100-F, kde je možno volit z více variant zásobníkových ohřívačů Vitocell. Použitím solárních systémů můžete již dnes snížit spotřebu plynu nebo elektřiny na přípravu TV až o 60%.
Kondenzační a solární technika

Nástěnný plynový kondenzační kotel Vitodens 100-W představuje cenově atraktivní nabídku, aniž by slevoval z technických a kvalitativních nároků firmy Viessmann. I v tomto kotli najdete milníky topné techniky Viessmann – teplosměnnou plochu Inox-Radial a cylindrický sálavý hořák MatriX z ušlechtilé nerezavějící oceli. Nyní za mimořádně atraktivních podmínek společně se slunečními kolektory Vitosol 100-F.
Plynové kondenzační kotle Vitodens 222-W

Nástěnný plynový kondenzační kotel Vitodens 222-W přináší maximální komfort teplé vody. Konstrukční prvky spalovací techniky využívá z kotle Vitodens 200-W, a tak i zde najdeme teplosměnou plochu Inox-Radial, cylindrický sálavý hořák MatriX a regulaci spalování Lambda Pro Control.

Navíc je v tomto kotli integrovaný nabíjecí zásobníkový ohřívač z ušlechtilé nerezavějící oceli o objemu 46 litrů, který díky své konstrukci přináší komfort zásobování teplou vodou srovnatelný s klasickým zásobníkem o objemu až 150 litrů.

Novinkou u tohoto kotle je intuitivní regulace Vitotronic s přehledným ovladáním a nastavovaním v českém jazyce. A to vše při kompaktních rozměrech, které umožňují nainstalovat kotel do skříní, výklenků nebo do stísněných prostorů.

Autor: www.viessmann.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Archiv článků, Novinky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>