Jak ušetřit nejen za letní bydlení

Na vesnicích si poslední dobu nelze nevšimnout čím dál více lidí, přesídlujících sem na letní sezónu. Dříve se jim říkalo lufťáci. Trend chalup se opět vrátil do módy s klesající cenou vesnických stavení, a tak si mnoho novodobých lufťáků často klade otázku, jak takové prázdninové bydlení, co nejlépe zařídit.

Kdo má rád chalupu v tradičním stylu nejspíše už má ohledně nábytku jasno a zařídí ho na míru v příslušném stylu daného stavení. Kdo naopak chalupu pořídil spíše z důvodu prázdninového luftování a možnosti scházet se zde s rodinou a přáteli, ten na vybavení nahlíží více prakticky.

Hlavní centrem je prostorný obývací pokoj, kde se předpokládá, že o prázdninách bude největší frekvence pohybu. Na zařízení obývacího pokoje se vyplatí nechat si dostatek času a promyslet – kolik a jakého nábytku bude potřeba.

Podle předpokládaného počtu stálého osazenstva chalupy se nakupuje stabilní nábytek. Vždy však musíme počítat s větším počtem návštěv, patřících k oblíbeným dovolenkovým aktivitám. Ideální je tedy nakoupit do zásoby dostatečné množství stylových sedacích vaků. Stylové sedací vaky navíc prostor krásně oživí.

A co bychom rozhodně neměli zapomenout je obstarat kvalitní zásobu paliva. Vždyť do víkendového domu, nemusíme jezdit jen o letních víkendech. A v zimě může pěkně přituhnout.  K palivům, která splňují zásady ekologického vytápění, a zároveň se hodí na chalupu, patří pelety. Co nás navíc potěší, je, že se dají pořídit za poměrně dostupné ceny. Více o tomto palivu se dozvíme na webových stránkách www.woodmarket.eu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Archiv článků, Novinky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>