Všechny komponenty pro sítě centrálního vytápění z jedné ruky

Efektivní topná řešení s co největším komfortem teplé vody pro větší obytné budovy, sídliště, veřejná zařízení nebo hotely

Vzrůstající konkurenční tlak a vývoj energetické politiky vyžadují efektivní a perspektivní koncepty pro zásobování teplem. Použití inovační topné techniky umožňuje konkurenceschopná řešení – ideální pro větší zařízení: efektivní systém centrálního vytápění. Nejen pro větší obytné budovy, ale také pro sídliště rodinných domů i veřejná zařízení nebo hotely se otevírají velké možnosti jak od začátku ušetřit na topných nákladech a poskytnout co největší komfort.

Koncept sítí centrálního vytápění Viessmann

Zde poskytuje jeden decentrální zdroj tepla dodávky tepla a teplé vody samostatným jednotkám nezávisle na sobě a s možností individuálního regulování. Přitom nehraje roli, o jaký druh zdroje tepla se jedná: ať už kotel na fosilní nebo regenerativní paliva, tepelné čerpadlo nebo kogenerační jednotku.

Viessmann dodává všechny komponenty pro kompletní sítě centrálního vytápění z jedné ruky: od klasických produktů Viessmann až po topná zařízení a bioplynové jednotky svých dceřinných společností: Topné systémy pro dřevo od specializovaných firem Köb a Mawera, výrobců velkých tepelných čerpadel KWT nebo kogeneračních jednotek firmy ESS, které patří ke skupině Viessmann, pokrývají základní zatížení; vysoce efektivní olejové a plynové kondenzační kotle od firmy Viessmann přebírají špičkové zatížení; a kompletní bioplynové jednotky firem Schmack a BIOFerm nabídku uzavírají. Zde se využije celá systémová kompetence firmy Viessmann: Od zdroje tepla přes rozdělení až po regulaci dostane zákazník z jedné ruky.

Dokonale vzájemně sladěné systémy

Přitom jsou všechny systémové komponenty od projektování a zřízení až po provoz a servis dokonale vzájemně sladěny. Sítě centrálního vytápění Viessmann se dají díky své flexibilitě vždy přizpůsobit přesně poměrům stávajícího objektu. Systémy jsou vyrobené přesně v souladu s požadavky předpokládaného použití a investice se rychle vrátí. Díky menší správní režiji a výraznému snížení paliva se šetří dlouhodobě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Archiv článků, Novinky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>