Bydlení v rezidenci u Jezerky

Pomýšlíte již delší dobu na změnu bydlení a pátráte po vhodné lokalitě v Praze? Zajímavé možnosti představuje bydlení na Praze 4. To, že se jedná o přitažlivou lokalitu, dokládá, že je tu k dispozici obecně poskrovnu volných bytů.

Ideální polohu potom mají byty v rezidenci U Jezerky. Výhodou je především dopravní i občanská dostupnost. Například k nejbližší stanici metra Pankrác je to pouhých deset minut chůze.

V okolí jsou umístěné mateřské a základní školy, takže ani naše děti to nebudou mít do školy daleko. Kdo rád nakupuje, ocení, že v OC Arkády Pankrác může být již za slabých patnáct minut chůze. Praktická je i možnost parkování přímo u domu. Nebo možnost vyrazit za kulturou do nedalekého divadla Jezerka.

Naopak ti, co by raději bydleli v přírodě, ovšem bydlení v Praze je pro ně praktičtější, z hlediska dojíždění za prací, budou zase potěšeni, že park Jezerka je vzdálen jen 100 metrů chůze. Navíc rezidence má velkou zahradu, která je přístupná pouze obyvatelům rezidence.

Prezentaci tohoto velkolepě pojatého bytového projektu nalezneme na odkazu rezidencejezerka.cz. Rezidence Jezerka tvoří dva bloky, a to Rezidence Horní a Rezidence Nad Studánkou. Rezidence jsou od sebe odděleny zmíněným přírodním parkem.

Všechny byty nabízejí místo pro komfortní život celé rodiny. Obě rezidence prošly v minulých letech rozsáhlou rekonstrukcí. Ta zahrnovala zejména umístění nových výtahů a plastových oken, rekonstrukci fasády, společných prostor a novou střechu.

Rezidence Horní nabízí byty o dispozicích 1+kk, až 4+kk s rozměry od 24,4 m2 do 93,8 m2. U Rezidence Nad Studánkou můžete byty na prodej Praha 4 vybírat z dispozic 2+kk, až 3+1.  od 41m po 94 m2.

Takže si tu svůj vysněný byt vybere jak mladý člověk, který ještě nemá rodinu a hledá svůj prostor, tak početná rodina, třeba se čtyřmi dětmi, nebo také multigenerační rodina, tak aby měl každý člen žádané soukromí.

Ke každému bytu náleží nová sklepní kóje situovaná v suterénu objektu. Součástí obou rezidencí je rozlehlá zahrada přístupná pouze majitelům bytů, která umožní nerušenou relaxaci.

Volných je už jen pár bytů. Cenově bychom mohli říci, že se pohybují od 1 876 000 do 4 497 000 Kč, ale není to tak úplně pravda. Do konce prázdnin totiž platí speciální akce, v rámci níž můžeme získat slevu až 400 000 Kč na jednotlivé byty pod heslem – Zavolejte si o slevu.

Aktuální počet volných bytů také můžeme sledovat přes online vyhledávač – bytypsn.cz.

Foto zdroj: www.rezidencejezerka.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Archiv článků, Novinky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>