Byty Hodkovičky – elegance a komfort v jednom

Pokud hledáte elegantní a zároveň komfortní bydlení, mohl by vás zaujmout bytový projekt situovaný v Praze 4 – Rezidence Zátiší Hodkovičky.

Nové byty zde pojí architektonický um, elegance i přitažlivé prostředí, malebného údolí Zátišského potoka a prvorepublikových vilek, které dávají okolí historický nádech. 

Byty Hodkovičky jsou situovány v moderních vila domech, a vybírat můžeme z dispozic 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk. Jednotlivé domy jsou uspořádány do elegantního celku, jehož výplň tvoří dětské hřiště, představující prostor pro řádění našich dětí a setkávání se s ostatními obyvateli rezidence.

Byty vynikají světlostí a prostorností. Zvlášť osvěžující pro nás je i výhled do všudypřítomné zeleně, která je jinak v Praze bohužel pomálu. Maximální důraz při výstavbě bytů byl kladen na nadčasovost a funkčnost bytů, tak aby byl zajištěn co největší uživatelský komfort – nechybí kamerový systém, soukromý park…

Pokud tedy zadáme do vyhledávače bytyhodkovicky.cz, můžeme si na webových stránkách projektu rovnou vybrat některý z volných bytů, který nám bude dispozičně vyhovovat, navíc byty v této lokalitě mizí přímo raketovou rychlostí, takže budeme mít aktuální přehled, který z bytů je ještě dostupný.

Ještě nebylo zmíněno jedno plus těchto bytů a tou je výborná vybavenost okolí. Nalezneme tu několik mateřských škol, mezi nimi i školku anglickou, celou řadu základních škol, nákupní střediska, ale i sportovní areály pro aktivní trávení volného času.

Pár desítek metrů to máme do obchodního a zábavního centra Novodvorská Plaza. Ti, co si rádi žijí na vysoké noze, mohou trávit čas v golfovém areálu Golf & Country Club Hodkovičky, a sportovní nadšenci zase utužit kondici ve Sportovním areálu HAMR – Sport. V blízkosti jsou též trasy pro milovníky in-line bruslí.

Ti co si potrpí spíše na klid a soukromí bez velké dopravní zátěže, si v této lokalitě Praze 4 rovněž přijdou na své. Okolí je protkáno spoustou udržovaných cyklostezek, díky kterým můžete prozkoumat lokality nacházející se kolem Prahy 4. Těmi je například vyhlášený Braník, Praha – Modřany, Lhotka nebo neméně zajímavý Kamýk.

Výborná dopravní dostupnost do centra Prahy pak uspokojí všechny kategorie majitelů. Přímo u jednoho z rezidenčních domů je dokonce umístněna zastávka MHD.

Všechny tyto luxusní domy naleznete na luxusní bytypraha.cz, kde nechybí bohatý fotografický materiál.

Zdroj foto: www.bytyhodkovicky.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>