Topte na chatě krbem už tuto zimu

Strávili jste loňský Silvestr na horské chalupě a letos byste to rádi zopakovali? Pak je ten nejvyšší čas vybrat si letošní cílovou destinaci. Vydejte se letos k našim východním sousedům do Tater. Nejen že je tu opravdu krásná příroda, najdete zde i skvělé služby a výhodné ceny. Výběr chat a možnosti ubytování nejen pro zimní období naleznete zde.

Pokud jste chataři, můžete zde kromě přírody omrknout i zdejší architekturu a vybavení chat a nasbírat tak mnoho inspirací pro chatu Vaši. Říkáte si, co by Vás tak na cizí chatě mohlo zaujmout? A co fakt, že je v nich opravdové teplo.? To že je na horách zima, až praští, je známá věc, jak je tedy možné, že v každé horské chatě je krásně teplo?

Samozřejmě, že je to dáno i tím, že je tělo po výstupu na chatu rozehřáté pohybem, ale hlavní zdroj tepla na těchto chatách pochází od krbů a kamen. Zatímco starším chalupám vévodí kamna, u těch novějších bývá tepelným zdrojem krb.

Pokud chcete mít možnost i Vy obývat Vaší chatu celoročně, investice do kvalitního krbu se Vám vyplatí. Ještě před zakoupením krbu je třeba se zamyslet nad tím, zda budete chtít topit jen teplovzdušně, anebo jeho pomocí budete vytápět i radiátory. Dalším důležitým parametrem je průměr komína, do kterého chcete krb zapojit.

Různorodost výběru krbu Vám dá za pravdu, že ne vždy je při výběru cena tím směrodatným ukazatelem kvality krbové vložky. Dnes už umí i méně renovovaný výrobce zaujmout nejen svým designem, ale i způsobem spalování, které hovoří o tom, jakou spotřebu krb bude mít.

Krby společnosti KRB-TECH s.r.o. jsou za rozumné ceny a jistě zde každý vybere.

Co když vyberete krb, který je nad rámec Vašich finančních možností? Pokud budete mít na jeho roční provoz a jedná se tedy jen o problém dočasný, můžete jej vyřešit půjčkou. Získat dnes půjčku je snadné a můžete tak učinit z pohodlí domova. Stačí vyplnit Vaše základní údaje, zvolit si požadovanou sumu, vyplnit online žádost a do 24 hodin poštou obdržíte žádost, kterou vyplníte, odešlete zpět a po jejím schválení Vám obratem přijdou peníze. Takto jednoduchou půjčku získáte na tomto odkaze.

Jakmile ji budete mít, nic Vám nebrání v tom pustit se do koupě krbu a do stavebních prací. Když nebudete váhat, bude se na Vaší chatě topit krbem ještě v průběhu této zimy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Archiv článků, Novinky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>