Se stavebním spořením na úspory s vytápěním

Léto se už pozvolna začíná překlápět do své babí podoby a podzim se již nezdá tak vzdálený, jako tomu bylo na začátku prázdnin. Vrásky na čele to ovšem nedělá jenom našim dětem, kterým začíná škola, ale i nám, ovšem na rozdíl od nich v souvislosti s vytápěním.

Záleží samozřejmě na tom, kde bydlíme a jak máme vytápění řešeno. Kdo bydlí v nájmu nebo má byt v bytovém domě, obvykle nad fakturou za topení může maximálně tak lomit rukama a nadávat, že letos opět energie zdražily.

Kdo však bydlí v domě či bytě, kde má možnost zvolit způsob vytápění, rozhodně se vyplatí se touto oblastí zabývat, ještě než podzim skutečně zaklepe na dveře. Vzhledem ke zdražování všech energií, totiž můžeme uspořit nemalé peníze.

Je ovšem pravda, že ne každý si můžeme topný systém dovolit modernizovat, nebo dokonce přejít zcela na nový systém vytápění. Nicméně je tu ještě stavební spoření, díky němuž můžeme využít například překlenovací nebo běžný úvěr ze stavebního spoření, a dané úpravy profinancovat takto.

Výhodou těchto úvěrů je poměrně příznivý úrok i doba splatnosti. Českomoravská stavební spořitelna nabízí těchto produktů několik a hlavní výhodou je to, že můžeme díky využití tohoto typu úvěru, nejen přes zimu ušetřit za teplo, ale potažmo v novém roce i na daních, protože ho můžeme zohlednit ve svém daňovém přiznání.

Příspěvek byl publikován v rubrice Archiv článků, Novinky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>