Zdravé eko bydlení uprostřed Prahy

Sen každého, kdo touží po ekologickém bydlení uprostřed přírody, a přitom potřebuje bydlet v Praze, se může uskutečnit díky bytovému projektu v Parku Hloubětín na Praze 9. Bydlení situované do klidné části Prahy vyniká hned několika požadavky na zdravé eko bydlení.

Už při samotné realizaci novostavby byl kladen maximální možný důraz na aplikaci pasivně energetických principů. Všechny byty v rámci projektu se tak mohou pochlubit provozem, který je na rozdíl od klasických bytových domů o padesát procent úspornější.

Navíc dané principy energetických úspor nepotěší jen naše zásady, ale také peněženku, protože maximální roční spotřeba tepla na vytápění domu nepřekročí pouhých 15kWh/m2.

Naše sepětí s přírodou upevní možnost dopřát si soukromí na čerstvém vzduchu, díky tomu že každý byt disponuje vlastním balkónem, terasou nebo přímo zahradou. Panorama okolí neruší ani stojící automobily, neboť je parkování zajištěno prostřednictvím podzemních garáží.

Navíc nemusíme spoléhat jen na vlastní kousek přírody, vydat se můžeme též do blízkého parku, lesa nebo Kyjevského rybníka.

Co se týká samotného bydlení, byty vynikají světlostí a sofistikovaně pojatým prostorem, který nadto umožňuje různé dispoziční úpravy podle potřeb rodiny. Zvlášť alergici ocení, že byty mají zdravé mikroklima.

Přidáme-li k požadavkům na eko bydlení ještě výhodu bydliště v Praze, budeme nepochybně velmi spokojeni. Lokalita Prahy 9 ostatně patří k nejvyhledávanějším oblastem pro bydlení. Zřejmě proto, že se jedná o klidnou lokalitu, a zároveň i o lokalitu s výbornou dopravní i občanskou dostupností.

Podle našich požadavků můžeme vybírat z dispozic 2+kk (48-59 m²), 3+kk (65-93 m²) a 4+kk (98-119 m²). Ceny těchto bytů se pohybují zhruba od dvou miliónu, až po téměř osm miliónů. Jedná se tedy vedle všech již zmiňovaných výhod také o velmi dobrou investici. Více o daných bytech se dozvíme z prezentace bytyhloubetin.cz .

Jestli už nad nákupem uvažujeme, můžeme si prohlédnout všechny aktuálně volné byty také přes odkaz – reality v Praze naleznete na online.

Zdroj foto: www.online-reality.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Archiv článků, Novinky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>