Na úspory s novými technologiemi

Možností jak snížit náklady na vytápění až o 50% s novými technologiemi jsou například Infrazářiče. Vybírat můžeme z několika základních typů, k těm patří světlý plynový infrazářič, tmavý plynový infrazářič, nebo speciální infrazářiče určené pro terasy. 

Vedle úspory za vytápění je velkou výhodou to, že sálavé teplo je umístěné na konkrétní místo, nezpůsobuje víření vzduchu a prachu, a také nijak neruší pracovní prostředí, protože je možné ho instalovat až do výšky 3 – 25 metrů.

Všechny typy jsou certifikované pro použití v celé Evropské unii, užívat si můžeme dvoustupňové regulace výkonu a kvalitní řídící automatiky.

Zajímavou alternativou pro nás mohou být též elektrické panely, jejichž design je vhodný pro vnitřní i venkovní prostory. Instalovat je možné tento typ vytápění na strop ve výšce 2 až 30 cm. Nevyžadují speciální údržbu, jsou bezhlučné a velmi dobře je ošetřena jejich bezpečnost.

Potěší nás též, že vydávají rovnoměrné teplo, nesetkáme se s kontrastem teplých a studených míst. Plně izolovaná zadní část panelu minimalizuje tepelné ztráty a samotná konstrukce panelu zabraňuje vytrácení magnetického pole a následným únikům tepla.

A když už budeme hotoví s výše uvedenými modernizacemi, mohli bychom se též zaměřit na kontrolu těsnění a na to, zda nebude vyžadovat také inovaci. Z hlediska těsnění už dnes můžeme volit z mnoha různých řešení a materiálů, které nám mnohdy nabídnou efektivnější řešení oproti stávající variantě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>