VELETRHY MODERNÍ VYTÁPĚNÍ A KRBY A KAMNA 2013

JIŽ BRZY NA VÝSTAVIŠTI PRAHA HOLEŠOVICE

V termínu od 21. do 24. února v areálu holešovického Výstaviště se bude konat již 8. ročník odborného veletrhu MODERNÍ VYTÁPĚNÍ  a 3. ročník specializovaného veletrhu KRBY A KAMNA. Oba veletrhy jsou zaměřeny na moderní trendy v oblasti vytápění, úspory energie, efektivní využívání obnovitelných zdrojů energie v oblasti vytápění. Veletrhu se zúčastní české ale i zahraniční firmy (Německo, Rakousko, Slovenko), které představí své novinky a inovované technologie ve vytápění a ve využití energie.

Hlavním tématem souběhu veletrhů budou tepelná čerpadla, jejich ekonomika a provoz, snižování energetické náročnosti budov s využitím tepelných čerpadel a tepelná čerpadla se zapojením do otopného systému s využitím solárních panelů.

Návštěvníci se mohou více dozvědět o nové certifikaci (štítkování) budov, která díky zákonu 406/2000 vešla v platnost od 1. ledna 2013. Vystavovatelé a pozvání odborníci budou připraveni zodpovědět návštěvníkům na dotazy ohledně těchto témat a také poradit jak uspořit energie a jak kvalitně a efektivně vytápět dům, byt, nebytové a průmyslové prostory.

Dalším ze zajímavých témat veletrhu bude vytápění pomocí kotlů na dřevo,pelety, brikety, které dodržují přísné evropské emisní normy a především se zaměřují na vytápění ekologickým palivem, což v porovnání s ostatními palivy stále patří k dlouhodobě nejlevnějším palivům.

Navíc novela zákona o ochraně ovzduší, která vstoupila v platnost v září 2012 přiměje velkou část lidí vyměnit svůj kotel za účinnější a ekologičtější kotel třetí nebo vyšší emisní třídy, které si budou moci vybrat přímo na veletrhu u řady vystavovatelů. Kromě již zmíněných produktů, budou na veletrhu k vidění např.: designové radiátory, podlahové vytápění, solární systémy, komínové systémy, rekuperace, bojlery a kotle na ohřev vody.

Dalším a zajímavým souběžně konaným veletrhem bude již zmiňovaný třetí ročník jediného specializovaného veletrhu krbů, kamen a designového vytápění v ČR – KRBY A KAMNA, kde se návštěvníci mohou seznámit s trendy designu krbů a kamen a jejich využití pro praktické bydlení. Také zde získají informace ohledně návratnosti financí za koupi teplovodního krbu. Návštěvníky čeká řada novinek a nejširší výběr od prestižních výrobců, dovozců a prodejců krbů a kamen.

Po celou dobu veletrhu se budou již po sedmé konat odborné přednášky na aktuální témata: jak ušetřit za teplo, plyn, elektřinu a vodu. Návštěvníci zde získají bezplatné poradenství jak ušetřit a snížit platby za energii, mohou zde konzultovat výběr vhodného zdroje vytápění a odborná sdružení jim pomohou s návrhem vytápění pro rekonstruované, nízkoenergetické či pasivní domy.

Oba veletrhy jsou především určeny všem návštěvníkům, kteří řeší snižování energetické náročnosti svých domů a také odborníkům z oboru vytápění, kteří mají zájem se dozvědět o novinkách firem jako jsou např,:  Stiebel Eltron, Regulus, NIBE, Tepelná čerpalda AIT, BUderus, Fenix trading, Atrea, TOP_EL. ABX, Haas+Sohn, Romotop, Rioni, Verne, Scandique, Morso, Termokomfort, PRE atd.

Souběžně se zmiňovanými veletrhy se také bude konat veletrh Dřevostavby, který je jedinečný svým rozsahem a zaměření. Jeho hlavním cílem je popularizovat dřevostavby jako stavební systém budoucnosti. Návštěvníkům poskytne ucelené informace o využití dřeva a přírodních materiálů ve stavebnictví a zpracování těchto plně obnovitelných přírodních zdrojů.

Všechny zájemce o moderní a ekologické bydlení srdečně zveme k návštěvě veletrhů!

www.terinvest.com

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>